فروشگاه کومار اردبیل

آدرس :

خیابان شریعتی ۲۰۰ متر پایین تر از میدان شریعتی به سمت ایستگاه سرعین 

شماره تماس :

 …………….

ساعت کاری:

۱۰ الی ۲۲

روزهای کاری:

۷ روز هفته

فروشگاه کومار اردبیل

شعبه کومار در اردبیل یکی از چندین شعبه برند کومار می باشد که کالایی مردان بهمراه جذاب ترین اکسسوری‌های مردانه را به مشتریان عرضه می‌کنند.

فروشگاه کومار درخیابان شریعتی ۲۰۰ متر پایین تر از میدان شریعتی به سمت ایستگاه سرعین واقعه شده  

 توضیحاتی مختصر در مورد فروشگاه کومار اردبیل :
تنوع محصولات:

 فروشگاه‌ پوشاک مردانه کومار تنوع گسترده‌ای از لباس‌های مردانه ارائه می‌دهند. این محصولات شامل شلوار، پیراهن، تی‌شرت، کت و شلوارک، جلیقه، پالتو، لباس‌های ورزشی و انواع اکسسوری‌های مردانه مانند کفش، کمربند، کیف و کلاه می‌شوند.

برند و مدل‌:

این فروشگاه‌ فقط محصولات برند کومار و مدل‌های مختلف از لباس‌ها و اکسسوری‌ها این برند را ارائه می دهد. مشتریان می‌توانند به راحتی از بین انواع مختلف مدل‌ها و سبک‌ها انتخاب کنند.

اندازه‌ها و انتخاب مناسب:

فروشندگان  مشتریان را در انتخاب اندازه‌های مناسب یاری می‌کنند تا لباس‌ها به درستی بپوشند .

تخفیفات و تخصصی:

فروشگاه اردبیل به مشتریان تخفیفات و فروش ویژه در اوقات مختلف ارائه می‌دهند.

شما می‌توانید از این فروشگاه‌ برای خرید  انواع لباس‌ها و اکسسوری‌های مردانه خود استفاده کنید و انتخاب‌های متنوعی را در اختیار داشته باشید.

 جهت تهیه محصولات برند کومار می توانید:

از طریق آنلاین شاپ فروشگاه اینترنتی کومار تکس به نشانی www.komartex.com  یا از طریق فروشگاهای حضوری برند کومار : ( فروشگاه کومار در ستادیوم  ارومیه ، فروشگاه کومار درمجتمع زیگورت پارس سیرجان ، فروشگاه کومار در فدک مال اصفهان ، فروشگاه کومار در سیتی سنتر خلیج فارس اهواز ، فروشگاه کومار در بندر عباس مال بندر عباس ، فروشگاه کومار در اکومال کرج و فروشگاه کومار در مهرشهر کرج ، فروشگاه کومار در مگامال تهران ، فروشگاه کومار در شهرک راه اهن ، فروشگاه کومار در پرند مراجعه فرمایید .

جهت اطلاع از موجودی کالکشن های جدید میتوانید ما را ازطریق پیج اینستاگرام به آدرس komar_tex@  دنبال کنید.

بیشتر بخوانید