شعب کومار – نمایندگی کومار

شعب کومار - نمایندگی کومار تهران و شهرستان ها یکی از برندهای پر طرفداری در زمینه پوشاک آقایان می باشد.

تهران

شهرستان

در فروشگاهای کومار، لباس مردانه به همراه اکسسوری های زیبا ارائه میشود .

برای تجربه خرید لذت بخش مشتریان ما اقداماتی از قبیل :

ایجاد محیطی ارام ، سهولت در دسترسی به فروشگاها ، افتتاح شعب در سطح شهر و کلان شهرها با لوکیشن جغرافیای. سهولت دسترسی به شعب کومار، شعبات کوماردر سطح شهر تهران پراکنده بود.شما میتوانید نزدیکترین شعبه به محل کار یا زندگی خود را برای خرید انتخاب کنید . شعبه های برند کومار در اغلب کلان شهرها دایر بوده ، ساکنین این شهرها میوانتد به شعبات کومار مراجعه کرده و استایل مد نظر خود را خریداری نموده .

شعب کومار، اغلب در مراکز تجاری و تفریحی بزرگ را برای افتتاح فروشگاه خود انتخاب نموده است . لذا همراه با خرید لذت بخش امکان استفاده از امکانات تفریحی از قبیل رستوان ، کافی شاپ ، گاها شهربازی در نزدیک این مراکز برقرار است.

طراحی و دیزاین فروشگاهای کوماربه مشتریان، امکان دسترسی آسان به محصولات را ایجاد نموده . محصولات مرتبط در رگال های مجزا نظم دهی شده واز سر درگمی مشتری پیشگیری شده تا بتواند به سهولت محصول مورد نظر را انتخاب و خرید نماییند . در ضمن پرسنل کومار از همان لحظه ورد ضمن خیرمقدم ،شما در انتخاب سایز متناسب و رنگبندهای موجود محصول یا ترکیب محصول با محصولات دیگر همراهی مینماییند.

 نمایندگی کومار تهران و شهرستان ها

در حال حاضر بر اساس سیاست های شرکت امکان اعطایی نمایندگی کومار تهران و شهرستان وجود نداشته . جز شعب معرفی شده در سایت کومار ما هیچ نمایندگی رسمی برای فروش محصولات نداشته . درصورت تمایل به خرید عمده میتوانید با شمارهای پشتیبانی تماس گرفته و اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

تنوع محصولات در شعبه های برند کومار  منحصر بفرد می باشد . شما میتوانید در کمترین زمان ممکن خرید خود را ثبت نمایید. برند- مدل‌ فروشگاه‌ کومار در ارومیه  فقط محصولات برند کومار را خدمت مشتریان عزیز ارائه می دهد.

سایز مناسب مشتریان عزیز میتوانند به کمک فروشندگان شعبات خرید آسانتری  داشته باشید .

تخفیفات تخصصی فروشگاه ارومیه ، در ایام خاصی از سال تخفیفات ویژه را به مشریان خود ارائه می‌دهند.تنوعی محصولات در فروشگاه ارومیه موجب سهولت در خرید خواهد شد .

خرید اینترنتی از فروشگاه اینترنتی کومار تکس

از طریق سایت کومار تکس میتوانید محصولات برند کومار را خریداری نمایید.

www.komartex.com

جهت اطلاع از موجودی کالکشن های جدید میتوانید ما را ازطریق پیج اینستاگرام به آدرس komar_tex@  دنبال کنید.