درباره برند کومار

 برند کومار

برند کومار تولید کننده لباس ایرانی، با بیش از چند دهه سابقه در عرصه تولید و عرضه پوشاک ، از شرکت های معروف در صنعت پوشاک ایران است. کومـار با هدف ارائه‌ی پوشاک با کیفیت شروع به فعالیت نموده. پوشاک کومار به دلیل کیفیت ، طراحی مدرن ، راحتی و تنوع محصول در بازار ایران و برخی از کشورهای همسایه مورد توجه  قرار گرفته است.

 کومار کارخانه خود را در سال ۱۳۸ تاسیس نموده . منحصر به فرد بودن کومار، به دلیل طراحی خاص و به روز، و تنوع در سبک و استایل ، بسیار توجه بر انگیز است.

گروه کومار با هدف اصلاح و تکمیل صنعت مد کشور ایران، در تلاش است تا با ارائه‌ی پوشاک مدرن همراه با خلاقیت و نو اوری در ارتقای سطح طراحی و تولید پوشاک در ایران سهیم باشد.

تیم کومار با تجربه‌ی چندین ساله در صنعت مد، بهترین سبک ها و استایل های ممکن را در تولید پوشاک خود به مشتریان خود ارائه می دهد.

پوشاک کومار ، یک خرده فروش مد پیشرو است که لباس ، کفش و لوازم جانبی جذاب برای مردان، زنان و کودکان ارائه می دهد. ما متعهد شده ایم که بهترین خدمات ممکن را به مشتریان خود ارائه دهیم.  هر روز آن را بهبود بخشیم.

شرکت کومار به عنوان یکی از پیشروان صنعت تولید پوشاک، تلاش می کند. با بالا بردن کیفیت محصولات خود و تولید محصولات جدید، نقش مؤثری در پیشبرد صنعت مد در ایران داشته باشد. هدف ما این است که با ارائه پوشاک با طراحی و استایل مناسب، به مدلینگ در ایران کمک کنیم و به عنوان یکی از کمک کنندگان به صنعت مدلینگ شناخته شویم. علاوه بر این، شرکت کومار به دنبال گسترش بازار خود در خارج از ایران و ارائه محصولات با کیفیت بالا به بازار جهانی است.