دسته‌بندی نشده

استایل کژوال

استایل کژوال

سبک و استایل کژوال یا کلاسیک(غیر رسمی، نیمه رسمی) یکی از محبوب ترین ترند ها در دنیای مد و لباس بوده است .

اکثرا ۹۰ درصد مردم در سراسر دنیا ترجیح میدهند خودشان را از استایل های مجلسی و پر زرق و ورق خلاص کنند .

در واقع استایل کژوال، همان استایل خیابانی است. یعنی به معنای مد ، راحت استایل کردن و ساده پوشیدن ، نسبت به انتخاب گزینه های پوشش اقدام کردن است.

استایل هایی که شما در طول روز استفاده میکنید ، استایل کژوال شما را به وجود می آورد.

استایل کژوال افراطی نیست و استرس را از خود دور میکند.هدف اصلی استایل این است که در مواقع غیر رسمی و در مکان های عمومی، سریع تصمیم گرفته شود و راحت ترین و ساده ترین ها را استایل کرده و به عنوان پوشش خود در آن روز انتخاب کنید.

تیشرت محبوب کژوالیست ها

مشتاقان به تیپ کژوال از تیشرت ها به عنوان یک سلاح کاربردی در همه فصول استفاده میکنند .

تیشرت را میتوان در زمستان سرد زیر ژاکت پشمی یا کت چرم گرم پوشید. تیپ تیشرت استایل جوان پسند است و برای کسانی که میخواهد استایل جوان پسند را همراه کنند ، گزینه مطلوبی بنظر میرسد.

تنوع وطیف رنگی تیشرت ها میتوانند کمد شما را برای استایل های کژوال چشمگیر افزیش دهد. رنگ طوسی ف مشکی،سفید همیشه در کمد لباس کژوالیست ها توصیه میشود که حما تیشرتی به این رنگ ها در کمد لباس خود داشته باشید.

تیشرت
شلوار جین محبوب استایل کژوالیست ها

اگر شما هم استایل خیابانی و راحت را میپسندید ، شلوار جین طوسی ، آبی ، مشکی را همواره در کمد لباس داشته باشید که برای کارهای روزمره و فعالیت اداری نیز مفید خواهد بود و مقاومت خوبی در برابر رطوبت و تعقیرات آب و هوایی دارد. نکات مثبت آن این است که سریع کثیف نمیشوند و برعکس تمامی مشکلاتی که با شلوار های فید و کرم داریم مقاوم است.

شلوار
هودی گزینه ای مناسب برای استایل کژوال

 هودی از دهه ۳۰ قرن بیستم میلادی در غرب محصوب شد و امروزه جای خود را در طراحی استایل کژوال ثابت کرده است .

هودی لباسی پرکاربرد و جوان پسند است ک دختران و پسران ، از آن برای استایل ساده و کژوال خود استفاده میکند.

هودی
کتانی محبوب استایل های شیک و راحت

کتانی همچنین گزینه ۱ مخاطبان استایل خودمانی و راحت است. البته به تازگی در مهمانی ها و مجالس استایل مورد نظر جوانان شده است . کژوال پوش ها از کتانی به عنوان کفشی در دسترس که به هرگونه تیپی می آید ، استفاده میکنند.

کفش
پلیور : استایل  محبوب زمستانی کژوال بازها

نمی  توان مشتری  استایل های راحتی در زمستان بود و از پلیور غافل شد. پلیو های خوش رنگ و خوش طرح که کمپوزیسیون خوبی با شلوار و کفش داشته  باشد، تیپ های کژوال را مثل  تیپ های رسمی، چشمگیر  می  کند. پلیور ساده  یقه  گرد برای نیمه دوم سال توصیه  می شود و به شما امکان می دهد که هم  در موقعیت های رسمی و هم موقعیت های غیر رسمی از آن استفاده  کنید. شما با زیاد و کم کردن  لایه  هایی به پلیور، تیپ های مختلفی را در اختیار خواهید داشت.

اگر خیلی زمستان های سرد برای شما سخت نیست  و عاشق فصل سرما هستید، پلیور پشمی و خیلی گرم را از نظر دور کنید. به  جای آن، بافتنی  نازک استفاده کنید یا تی شرت های ضخیم که به راحتی با ژاکت ست شده  و آزادی عمل شما را نیز از بین  نمی  برد.

کژوال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *